Nezaradené

Akcia: Budhove náramky za skvelú cenu!

Sme veľmi radi, že náramky s Budhom zaznamenali medzi vami veľmi pozitívny ohlas. Ak by ste chceli aj vy ten vlastný, poponáhľajte sa, pretože nám už nezostáva veľa kusov. Zároveň sme vám pripravili akciu, keď môžete dostať tieto doplnky za zvýhodnenú cenu. Náramky My Own Design, kde si k Budhovi môžete pridať napríklad mesačný kameň, ónyx a tyrkys teraz stoja 13 eur. K tomu dostanete ako bonus navyše ešte aj naše krásne vrecko.
Ako bonus navyše prikladáme popis ďalších kameňov, ktoré sa nachádzajú aj v našej ponuke. Neváhajte využiť ich účinky vo váš prospech a pomôžte tak sebe i vašim blízkym:
Mesačný kameň – prezývajú ho aj kameň prianí a splnených nádejí. Dokáže nás dostať do emocionálnej rovnováhy. Veľmi dobre sa uplatňuje ako súčasť šperkov, keď posilňuje energiu ich nositeľov. Je výborným spoločníkom na cesty. Zoberte si ho so sebou vždy, keď potrebujete rozvahu a ochrannú ruku nad vašimi krokmi. U žien zmierňuje menštruačné bolesti. Očisťuje pečeň a organizmus. Taktiež pomáha ženám pri pôrodoch a nosiť by ho mali aj v období dojčenia, keď tak zároveň budú chrániť aj dieťa.

 

Hematit – je to kameň rovnováhy, ktorý nám pomáha očistiť myseľ od negatívnych myšlienok. Plachým ľuďom pomáha pozdvihnúť ich sebavedomie. Dokáže rozvíjať vaše schopnosti, budete mať vďaka nemu väčší úspech. Taktiež posilňuje vašu pevnú vôľu. Veľmi účinný je v boji s našimi zlozvykmi, keď sa nedokážeme vzdať cigariet alebo pojedania všakovakých chuťoviek bez kontroly ich množstva. Vhodný je tiež pre ľudí s kŕčovými žilami. Podporuje ukladanie železa a zlepšuje krvný obraz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.