Nezaradené

Chceš vyhrať? Odfoť našu nálepku!

Dlho sme si už nezasúťažili. Tak čo by ste povedali na ďalšie kolo, kde zabojujete o pár naozaj zaujímavých výhier? Teraz bude všetko spočívať na vašej kreativite. My vám dáme nálepku a je len na vás, ako sa s tým popasujete a čím nás zaujmete. Pre tých najšikovnejších sú pripravené ceny podľa vlastného výberu.
 
Čo sme si teda na vás prichystali? Vezmite našu nálepku By Tommy a rozutekajte sa do ulíc. Ten, kto nám prinesie najzaujímavejšie spracovanú fotografiu, sa môže tešiť na jednu z týchto siedmych cien:
             
                 1x Náhrdelník podľa vlastného výber
                 3x Náramok podľa vlastného výberu 
                 3x Kľúčenka podľa vlastného výberu
 
Hotovú fotografiu môžete zdieľať buď na našej nástenke, alebo na tej svojej. V tom prípade nás nezabudnite označiť, aby sme vás mohli zaradiť do žrebovania. Uzávierka súťaže bude 30. 11. 2014, takže sa potom môžete od nás tešiť na malý predvianočný darček.
 

 

Nálepku pribalíme odteraz ku každému nákupu, ktorý u nás urobíte. Nezabudnite teda posielať vaše objednávky na bytommyoriginals@gmail.com. No ak máte záujem, môžete nám napísať správu a zašleme vám ju ako pozornosť od nás. Pomôžte nám spropagovať našu značku a zabojujte tak o zaujímavé ceny.
 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.