Nezaradené

Exkluzívna zlato-zirkónová kolekcia!

Milí priatelia, dovoľte, aby vám By Tommy Originals predstavilo novú radu exkluzívnej kolekcie. Zatiaľ čo niekto hľadá náramky a doplnky pre každodenné použitie, iný túži po niečom luxusnejšom, čo by mohol využiť pri špeciálnych príležitostiach. A keďže naša značka chce uspokojiť všetkých zákazníkov, vyrobili sme pre vás tentoraz sériu obsahujúcu korálky potiahnuté 24 karátovým zlatom a ozdobené zirkónom. Top kvalita týchto výrobkov vám ponúka to najlepšie, čo vám nateraz By Tommy Originals ponúka. Tomu zodpovedá aj ich cena, no ak hľadáte niečo luxusnejšie a exkluzívnejšie, toto bude istotne skvelá voľba pre vás.
Ideálny je aj do spoločnosti, kde vám bude robiť skvelý doplnok trebárs plesových outfitov. Získate tak nielen skrášlenie vášho zovňajšku, ale zároveň aj ochranu, ktorú vám ponúkajú shamballa výrobky.
Istotne máte vo svojom okolí aj niekoho výnimočného, kto by si zaslúžil nosiť podobný šperk na ruke. Vianoce sú skvelým časom na to, aby ste mu i takýmto spôsobom prejavili vašu priazeň a vďaku. V tejto alternatíve vám ponúkame naše luxusné korálky v kombinácii s tyrkysom a ónyxom. No opäť je možná aj ich ľubovoľná kombinácia v sérii My Own Design. Stačí nás osloviť buď prostredníctvom mailu bytommyoriginals@gmail.comalebo prostredníctvom facebookovskej fanpage s vašou konkrétnou predstavou a my vás budeme kontaktovať s výslednou cenou za váš produkt.
 
Zirkón – ide o najstarší minerál na našej planéte. Kedysi sa používal ako ochrana pred lúpežníkmi, keď mal od nich odpútať negatívne sily. Vyskytuje sa najmä na Srí Lanke, v Rusku a Austrálii. Zväčša býva nerovnomerne sfarbený a preto je i upravovaný. Najpopulárnejšie druhy sú číry, červený a modrý. Vyrovnáva vašu duševnú nerovnováhu, zvyšuje empatiu a chráni vás pred negatívnymi vplyvmi. Priťahuje k sebe protiklady a posilňuje vašu myseľ. Prináša úspech a bohatstvo. Zo zdravotného hľadiska pomáha ženám pri menštruačných problémoch, zlepšuje kvalitu kostí a používa sa aj pri ich častých bolestiach. Zlepšuje váš spánok a pomáha pri duševných chorobách.
 
Zlato – jeden z najcennejších a najobľúbenejších kovov. V minulosti ľudia verili, že im dokáže zabezpečiť nesmrteľnosť a preto sa vkladalo spolu s mŕtvymi do hrobiek. Je skvelým prostriedkom na uchovanie hodnoty. Kombinuje sa so vzácnymi kameňmi, čím posilňuje ich účinnosť. Pôsobí elegantne, vznešene a pridáva človeku na vážnosti. Taktiež je symbolom sprirituálnej čistoty. Má stabilizujúci a urovnávajúci účinok, znižuje stres a priťahuje šťastie.
 
Ónyx – ak máte časté bolesti nôh, zubov a kostí, tento kameň je na ich liečenie ako stvorený. Ónyx je aj výborným spoločníkom na ceste do minulého života, keď vám rozjasní myseľ a pomôže hľadať pravdu. Je obrovskou oporou, pomáha dostať sa z psychických problémov. Udržiava v sebe spomienky a v ťažkých situáciách nám uľahčuje rozhodnutia. Je to silný magický kameň a zvyšuje odolnosť pred negatívnymi vplyvmi.
 

 

Tyrkys – alebo tiež šťastný kameň, ktorý pomáha uviesť vašu energiu na vyšší stupeň. Je vhodný pri psychickej alebo fyzickej vyčerpanosti a taktiež chráni pred akýmkoľvek nebezpečenstvom. Upokojuje myseľ a dodáva vám viac odvahy. Pomáha pri prekyslení organizmu, problémoch s trávením a častých kŕčoch v končatinách.
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.