Ak pre nič iné, tak už len preto, že to znie super. Je to pekné meno, ktoré sa dobre vyníma na našich produktoch. A v neposlednom rade je to moje meno.

Kreatívec so zmyslom pre humor. Človek, ktorý za posledných 10 rokov, čo tvorí svoj brand, zažil viac ako za celý život dokopy. Miluje prírodu, zvieratká a ľudí, ktorí berú život s ľahkosťou a nadhľadom.

Všetky produkty sú vyrábané ručne v našom ateliéri. Zväčša makáme na viacerých objednávkach a tvoja čaká v poradí. Sem tam nám dávate pekne zabrať, čiže s troškou trpezlivosti to spolu všetko v pohode zvládneme.

Striebro, polodrahokamy, zlato 14 a 18 karátové – biele, ružové a žlté. 

Striebro černie bežným nosením a vplyvom času. Je to chemická reakcia, ktorej podlieha striebro nosením, potom ale aj na vzduchu. Ak striebro sčerná, nie je to ešte žiadna tragédia. Jednoducho ho stačí preleštiť čističom na striebro.sah

Pretože ho miluješ a rád nosíš. Striebro a zlato sa nosením prirodzene poškrábe. Radi ti ho preleštíme aby vyzeralo ako nové. 

Niektoré objednávky máme na sklade a zvyčajne odosielame do dvoch pracovných dní. Väčšinu veci však vyrábame na mieru a preto maj na pamäti, že sme len obyčajní smrteľníci, ktorí majú len jeden pár rúk a sem tam viac objednávok ako stíhame vybaviť. Preto prosím buď trošku trpezlivý a všetko bude fajn.

Jasnačka! To je filozofia našej značky a toho, na čom pracujeme – vytvoriť tvoj osobný šperk, ktorý bude mať svoj príbeh.

Rajec, Milána Rastislava Štefánika 10.

Google Maps vedia 😉