Nezaradené

Ligotavá predvianočná nádielka – objednávajte rýchlo!

Sľubovaná predvianočná nádielka je tu. A keďže sme veľmi šikovní, sľubujeme vám, že ak urobíte vaše objednávky včas, stihneme vám ich doručiť do Vianoc. Hraničný termín je v piatok doobeda. Zároveň vás budete informovať, či je možné ešte vami vybraný náramok vyrobiť tak, aby ste boli spokojní. Preto objednávajte čím skôr, pretože sme do našich služieb angažovali už Ježiška, Deda Mráza i Santa Clausa, no aj napriek tomu naši zázrační chlapci potrebujú nejaký priestor na rýchle splnenie vašich želaní. A aby sa vám medzi dnešnou nádielkou pre straky ľahšie vyberalo, pripravili sme vám farebný manuál o našich Swarovski korálikoch.
 
 
 
Champagne gold – zlatá je symbolom bohatstva a prosperujúcej budúcnosti. Pomáha vám ľahšie dostať sa k vysnívaným métam. Obľubujú ju veľkorysí a šľachetní ľudia. Posilňuje skryté hodnoty človeka a symbolizuje i vnútorné šťastie. Je najsilnejšou farbou a charakterizuje aj pevnú osobnosť, ktorá si stojí za svojimi názormi a môžete sa na ňu za každých okolností spoľahnúť.
 
Hot pink a pink – ružová je synonymom ženskosti a určená je pre romantické hrdinky. Pomáha ochrániť snílkov pred nástrahami vonkajšieho sveta. Posilňuje empatiu a podnecuje túžbu. V človeku prebúdza nehu, pomáha zjemniť jeho negatívne vlastnosti a objaviť v sebe skryté dobro. Zároveň je farbou srdca a posilňuje jeho činnosť.
 
Snow white – biela je farbou čistoty. Pomáha vám prepracovať sa k podstate problémov a nachádzať správne riešenia. Určená je pre sebavedomých a otvorených ľudí. Stávate sa vďaka nej úprimnejší, posilňuje vašu nezávislosť. Charakterizuje stabilitu a mala by sa spájať s modrými a čiernymi odtieňmi.
 
Sky blue a deep blue – modrá prináša úspech, pri jednaniach prikláňa úspech na vašu stranu a taktiež posilňuje vaše vnútorné vnímanie. Zvyšuje produktivitu práce a zlepšuje vašu kreativitu. Pomáha vám nájsť riešenia tam, kde ostatné už zlyhali. Svetlá symbolizuje nekonečnosť a dáva pocit slobody, tmavá je farbou spoľahlivosti a mieru. Nevyrovnané povahy by ju mali kombinovať s teplejšími odtieňmi, aby nepôsobila depresívne.
 
Rose red a red – červená je farbou vášne, otvorených citov a zároveň povzbudzuje vašu atraktivitu. Dokážu rozprúdiť vaše emócie, no ak nedokážete udržať jej energiu na uzde, ľahko sa vám vymkne spod kontroly. Dodáva človeku energiu a pomáha mu vysielať do okolia pozitívne pocity. Ide o aktívnu farbu, posilňuje vašu vôľu a ľahšie vás dovedie k úspechom.
 
Coffee – kávová alebo tiež aj hnedá vás dokáže lepšie spojiť s prírodou. Obľubujú ju ľudia, ktorí milujú vlastné pohodlie a potrebujú na seba utrhnúť kúsok pozornosti. Nemajú radi rutinu a snažia sa byť vždy originálni. Je upokojujúca farba, pomáha vám vyrovnávať duševný nepokoj. Symbolizuje ochranu matky a chráni vás v kritických situáciách.
 
Black diamond – čierna je určená pre silné svojrázne osobnosti. Neprepúšťa žiadne energie, ochráni vás pred tým zlým, no aby ste prijali niečo pozitívne, tak si musíte veci z nej na chvíľku zložiť. Symbolizuje dôveru a vytrvalosť. Predstavuje pre nás autoritu a určuje v našich životoch isté hranice. Osobe, ktorá ju preferuje, sa pripisuje štýlovosť a elegancia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.