Nezaradené

Novembrové novinky a fantastická súťaž!

Siahli ste dnes do skrine po nové oblečenie a potom ste ho sklamané vrátili späť, pretože ste k tomu nevedeli doladiť žiaden doplnok? Tak poďme si to všetko rýchlo napraviť a vymyslieť, čím by ste doplnili svoju šperkovničku tentoraz. Ponúkame vám opäť zopár krásavcov, ktorý môžu byť len vaši. A k tomu aj jeden veľký bonus navyše – novembrovú súťaž, vďaka ktorej vám urobíme predčasné Vianoce!
 
Elegantný a vhodný na každú príležitosť a ku rôznym outfitom. Čierny náramok z ónyxu bude tou správnou neutrálnou voľbou, ktorú môžete využiť za akýchkoľvek okolností.
Ónyx – dodáva silu a je nám zároveň veľkou oporou. Je nám najdôvernejším priateľom a mal by uchovávať i naše spomienku. Zlepšuje tak našu pamäť a posilňuje naše emočné cítenie. Zbavuje nás akéhokoľvek strachu a smútku. Veľmi dobre pôsobí pri bolestiach zubov. Nosiť by ste ho mali na ľavej ruke.
Čierna – éterická, magická s obrovskou silou. Aby ste ju dokázali skrotiť, musíte byť silným človekom. I preto ju často nosievajú ľudia s veľkou charizmou. Ukrýva v sebe i kúsok negatívneho významu, no ak mu nepodľahnete, dokážete pozitívne sily využiť vo svoj prospech.
 
 
A teraz niečo odľahčenejšie, ladené do jesenných tónov. Skvele vynikne, ak ho budete nosiť ako doplnok k svetlejšiemu oblečeniu. Výborne ladí aj s bielou.
Tigrie oko – spája pozemské energie s tými slnečnými. I preto skvele ladí so slnečným kameňom. Pomáha posilňovať vašu vôľu a taktiež byť nápomocným pre iných ľudí. Svojho nositeľa ochraňuje pred kliatbami a neprajnými myšlienkami. Posilňuje činnosť mozgu a zjednocuje energie v tele. Odstraňuje kŕče a zlepšuje hojenie zlomených končatín.
Slnečný kameň – vďaka nemu sa rýchlejšie a ľahšie dostanete k financiám. Pomáha združovať majetok a rozumne s ním narábať. Zlepšuje vaše komunikatívne schopnosti, ste voči ľuďom ústretovejší. Zbavuje vás úzkosti a podráždenosti.
 
Do tretice niečo éterické, čo zároveň vyjadrí i váš životný postoj a energiu, ktorú chcete šíriť do svojho okolia.
 
Budha – korálka s Budhom je symbolom viery, mieru a snov. Posilňuje vaše odhodlanie a ochráni vás pri každej príležitosti.
Mesačný kameň – je ako stvorený pre ženy, pretože posilňuje ich energiu. Pomáha im zároveň pritiahnuť ich životné lásky. Prináša vám všetko, čo pre svoj život potrebujete a posilňuje vás v citovej oblasti. Synchronizuje náš biorytmus, pomáha odstrániť problémy s obličkami a podporuje lepšie trávenie.
 
 
SÚŤAŽ!!!
Aj počas novembra sme pre vás pripravili jedno milé prekvapenie. Zasúťažiť si môžete o náramok z tigrieho oka a slnečného kameňa, ktorý môžete vidieť aj v tomto článku. Vaše hlavičky nebudeme trápiť vedomostnými úlohami, radšej vyskúšame vašu kreativitu. Do 30. 11. 2013 nám pošlite na mail bytommyoriginals@gmail.com návrh, ako by ste zlepšili našu facebookovskú fanpage, eshop alebo blog. Zároveň nám tak pomôžete posunúť sa ďalej a byť pre vás zaujímavejšími a ústretovejšími. Nezabudnite pripísať i kontaktné údaje na vás. Spomedzi všetkých návrhov vyberieme víťaza, ktorý získa náramok aj s našim pekným vrecúškom a spestríme mu tak tohtoročné Vianoce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.