Nezaradené

Novinka: Prichádza prvá valentínska inšpirácia

By Tommy Originals prichádza s ďalšou horúcou novinkou. Tentoraz potešíme najmä dámy, pretože do ponuky zahŕňame nežné ružové perly. Smutní však nemusia zostať ani muži, pretože šperkmi s ich súčasťou môžu potešiť ich milované. Už nemáme ani mesiac do valentínskeho sviatku lásky a práve takáto pozornosť môže byť nádherným darčekom v tento romantický deň.
 
Ružová farba – napriek krehkému výzoru v sebe nesie vznešenosť a silnú energiu. Symbolizuje voľnosť, podnecuje v nás pozitívne pocity a vyvoláva v nás aj kúsok sentimentu. Je tiež farbou romantiky a úprimnej lásky. Prehlbuje úprimné pocity, podporuje vernosť a zároveň nás harmonizuje. Taktiež je farbou priateľstva, pretože vďaka nej z náš vyžaruje dobrá energia. Je veľmi jemná a môže sa kombinovať aj so silnejšími odtieňmi a kameňmi, pretože vytvára rovnováhu medzi ich účinnosťami.
 
Perly – prinášajú so sebou lásku a šťastie. Práve preto sa výborne spájajú s ružovou farbou, ktorá v nás potom ešte viac prehlbuje citlivosť a empatickosť. Sú vhodné pri problémoch s duševným zdravím. Odbúravajú starosti z nášho života a zamedzujú aj mnohým iným ochoreniam. Aby boli perly po celý čas krásne a lesklé, potrebujú symbiózu s ľudskou energiou. Preto ak ich dlho nenosíte, strácajú lesk a to isté sa prejavy i v čase, keď ste choré. Taktiež sú symbolom múdrosti a prosperity.
 

 

Vaše objednávky na šperky z ružových perál môžete zasielať na mail bytommyoriginals@gmail.com.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.