Nezaradené

Nový prírastok v kolekcii Black on black

Magický, mystický, elegantný, posilňujúci a očisťujúci. Presne taký je čistý čierny ónyx, ktorý vám v tej najvyššej kvalite ponúkame v ďalšom modeli z kolekcie Black on black. Tento kameň, ktorý je silný a plný života, sa vyrába za pomoci cukrového roztoku. Ten mu dodáva intenzívnejšiu farbu, ktorá sa v prípade nájde len v ojedinelých kúskoch. Jeho ťažiská nájdete v Indii, severnej a južnej Amerike. Vhodný je najmä pre Kozorožcov, pre ktorých je významným ochranným prvkom, ktorý posilňuje ich odhodlanie a pozitívne vlastnosti.
Občas ho zvyknú volať aj kameňom lásky. V minulosti sa používal ako afrodiziakom, keď sa do jedál pridával kúsok jemného prášku. V láske prináša veľa úspechov a šťastia. Posilňuje tento cit a pomáha vám vyčistiť energiu od negatívnych vecí. Rovnako aj chráni pred čiernou mágiou a pomôže vám aj pri urieknutí. Harmonizuje vnútornú činnosť orgánov. Pomáha nám s ich ťažkosťami a uľavuje od dlhodobej bolesti. Využíva sa aj pri regenerácii z rôznych zranení.
Veľmi dôležitá je starostlivosť oň. Najprv ho opláchnite pod prúdom tečúcej vody. Potom ho ponorte do misky s vodou, v ktorej sa nachádza aj kryštáľ. Takto ho nechajte nabíjať počas celej noci. Ak ho nosíte často, je nutné často opakovať aj túto očistnú kúru.

 

Tento náramok si môžete objednať na bytommyoriginals@gmail.comalebo prostredníctvom našej facebookovskej stránky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.