Nezaradené

Päť jarných noviniek od By Tommy Originals

A dočkali ste sa! Keďže sme silno makali na nových vecičkách, kamienky sme museli odložiť trošku stranou. Sme však radi, že ste nám zostali naďalej verní a vytvárali objednávky aj bez bližšieho oboznámenia sa s novými korálkami. Poďme však rýchlo napraviť všetky resty a predstaviť si zopár krásavcov v našej zásobe. Nezabúdajte, že aj z nich si môžete vytvoriť doplnky línie My Own Design. A teda vyrobiť si niečo presne podľa vašich predstáv a bez akýchkoľvek kompromisov, na ktoré by vás nútili vopred pripravené výrobky. Tešíme sa z každého vášho nápadu, takže nás stačí pokojne kontaktovať buď prostredníctvom správy na našej facebookovskej fanpage alebo cez mail bytommyoriginals@gmail.com. Hneď po dohodnutí všetkých detailov sa púšťame do výroby, aby ste mali vašich miláčikov čo najskôr doma.
 
Karneol – ak máte pocit, že vás niekedy ovládajú vaše negatívne vlastnosti a tie dobré sú kvôli nim v úzadí, zverte sa to starostlivosti karneolu. Ten vytvára v tele rovnováhu a navyše potláča to negatívne vo vás. Posilňuje energiu, podporuje tvorivosť, robí z vás úprimných ľudí, ktorí sa neboja prejaviť svoj názor. Z hľadiska zdravotných problémov chráni našu pokožku. Odporúča sa aj pri ekzémoch a psoriáze, keď zmierňuje ich prejavy. Taktiež čistí našu krv a zbavuje nás akýchkoľvek problémov s ňou.
 
Akvamarín – má silne upokojujúce účinky. Kvôli tomu sa odporúča mať ho pri sebe v silne stresových situáciách a taktiež vám pomáha pri relaxe a meditácii. Položte si ho vtedy na telo a len oddychujte. Vďaka nemu sa dokážete ponoriť lepšie do svojej hĺbky a dať voľný priebeh pocitom. Vhodný je pre ľudí, ktorí majú problémy so zubami a štítnou žľazou.
 
Mesačný kameň – hľadá rovnováhu medzi vašimi túžbami a nádeji. Nedovoľuje vám vzdať sa a podľahnúť negatívnym myšlienkam. Vytvára akýsi ochranný obal okolo vašej aury, odpudzuje od seba negatívnu energiu a oslobodzuje vás od vašich problémov. Nosiť by ho mali nerozhodní ľudia, ktorým pomáha nájsť rýchlo riešenia. Detoxikuje organizmus a taktiež je to kameň vhodný pre ženy.
 
Slnečný kameň – je to veľký ochranca, ktorého by mala mať každá domácnosť. Zatiaľ čo si kúsok z neho necháte doma, aby chránil vaše obydlie, na náramku si ďalšiu časť môžete vziať so sebou a byť tak ochránený počas celého dňa. Vhodný je aj pre cestovateľov. Zlepšuje vaše stravovacie návyky, upravuje fungovanie metabolizmu a pomáha pri migrénach, keď vám nedovoľuje upínať sa na starosti a vidieť veci v čiernych farbách.
 

 

Ametyst – veľmi silný kameň, ktorý vás chráni pred závislosťami. Pomáha vám zbaviť sa akýchkoľvek démonov, silný je aj voči drogám, cigaretám a alkoholu. Posilňuje vaše odhodlanie, pevnú vôľu a trpezlivosť. Taktiež je kameňom priateľstva. Očisťuje vaše vzťahy a zlepšuje vašu psychiku. Dobíja sa pomocou mesačného žiarenia. Zlepšuje kvalitu pokožky a vlasov, pomáha pri tráviacich ťažkostiach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.