Nezaradené

Potešte sa s nami: Nová predvianočná nádielka korálok!

Sľubovaná veľká predvianočná nádielka nových materiálov je tu! Pripravili sme vám k nej aj malý manuál, aby ste sa lepšie zorientovali vo významoch jednotlivých materiálov. Ak ste si už vybrali práve ten váš šperk, neváhajte nás kontaktovať na bytommyoriginals@gmail.com, aby sme vám urobili ešte do sviatkov radosť a stihli vybaviť všetky objednávky včas. Boli by sme neradi, ak by sme nestihli potešiť aj ľudí, ktorých chcete obdarovať a zároveň aj vás, keď uvidíte radosť v ich očiach z krásneho darčeka. Popri predvianočných zhonoch nezabúdajte ani na našu koncoročnú výzvu. Väčšina stanovenej méty je už za nami, tak pozbierajme všetky sily, aby sme do konca roka pokorili našu vysnívanú šesťstovku!

A teraz už k novým materiálom:
Strieborné a zlaté Swarovski korálky – obe tieto voľby dodajú vášmu outfitu punc elegancie. Hodia sa aj k spoločenskému oblečeniu, takže ak sa chystáte na novú plesovú sezónu, prekvapiť môžete aj takýmto originálnym šperkom. Zlatá farba je farbou šťastia a signalizuje univerzálnu lásku. Pomáha pri duševnej nepohode a je tiež farbou ospravedlnenia. Strieborná je zase spätá s intuíciou a posilnením našich vnútorných vnemov. Pomáha odhaliť vaše skryté schopnosti a podporuje váš talent.


Picasso jasper (1. fotka) a zebra jasper (2. fotka) – je vynikajúci meditačný kameň. Podporuje vašu kreativitu v tomto čase, čo sa presunie i do vášho pracovného života. Dokáže veľmi dobre očistiť vaše vzťahy. Keď vás niekto oberá o energiu, izoluje jeho vplyv od vás. Pomáha aj pri duchovnej obnove. Taktiež ho môžete využiť pri relaxácii, keď uvoľňuje myseľ a pomáha vám odpútať sa od problémov. Zlepšuje sebadisciplínu a sústredenie sa na nové projekty.

 


Koral – slúži na ochranu slabších. I preto sa často používa na výrobu šperkov pre deti, ktoré chceme takto obrániť pred zlými vplyvmi. Zároveň upevňuje puto medzi darcom a obdarovaným. Symbolizuje pevnosť, pokoj a ticho. Taktiež je kameňom cestovateľov a tých, ktorí pracujú so zvieratmi, pretože vám napomáha lepšie sa sústrediť na ich potreby. Špeciálne červený koral zlepšuje prietok vašich emócií. Vytvára vo vás harmóniu a pomáha aj párom pri splodení potomka.

 

 
Bronzit – je výborný pomocník pri únave. Ak ste fyzicky vyčerpaní alebo kreatívne vyhorení, tento kamienok je pre vás ako stvorený. Jeho nositeľom sa zlepšuje cit pre spravodlivosť. Očisťuje sa ich energia a dokážu sa lepšie sústrediť na vyžarovanie iných ľudí. Pomáha vám taktiež odhaliť hodnotu priateľstva. Je vhodný pri problémoch s pľúcami, srdcom a kožnými komplikáciami. Dá sa využiť aj proti depresiám a častým bolestiam.
 
Perly – sú nositeľkami šťastia, láska, peňazí a ochrany. Používajú sa pri posilnení mileneckých vzťahov. Žena, ktorá ich nosí na krku, vraj bude mať doživotnú vernosť svojho partnera. Nosiť by ich mal len duševne čistý človek, pretože znásobujú každú výraznú vlastnosť v nás. A pokiaľ prevláda to negatívne, posilní práve to, čo by sme v sebe chceli naopak potlačiť. Symbolizujú prosperitu a luxus.
 
Zlatý, strieborný a medený hematit – stabilizuje vaše telo a ponúka mu pocit rovnováhy. Oslobodzuje od negatívnych myšlienok a akýchkoľvek problémov. Dodáva sebavedomie a zlepšuje vaše vystupovanie voči ostatným ľuďom. Pomáha vaše dôveryhodnosti a tiež ju vďaka nemu ľahšie rozpoznáte aj u iných ľudí. Čistí krv a pomáha pri problémoch s ňou. Je vhodný pri nespavosti a tiež kŕčoch v nohách.
 

 

 

 
Tygrie oko – pomáha vám v časoch, keď potrebujete mať viac trpezlivosti a posilniť sebavedomie. Môžete ho použiť aj v boji pred zlou energiou. Ak máte vo svojom okolí človeka, ktorý vám úplne nesadol, môžete sa takýmto náramkom ochrániť pred jeho negatívnym vyžarovaním. Zlepšuje a posilňuje vašu imunitu, takže skvelý je aj v tomto období chrípok a častejších prechladnutí.
 
Ónyx matný a lesklý facetovaný – dodá vám silu, aby ste dokázali čeliť stresu a iným náročným situáciám. Kameň, ktorý vám pomáha robiť správne rozhodnutia a vyrovnať sa s podmienkami, ktoré vám nastoľuje život. Ochraňuje vás pred zraneniami a pomáha liečiť citovú ujmu zo sklamania a bolestivých rozchodov. Postará sa o to, aby sa k vám nepriblížil smútok a cítili ste sa vyrovnanejší.
 
Larvikit – ide o vzácny, ťažšie dostupný kameň. Napomáha činnosti mozgu, takže keď vás čaká nejaká náročná duševná práca alebo rozhodnutia, je ideálne mať ho vtedy pri sebe. Využiť ho môžu aj študenti v čase náročných skúšok. Odpudzuje pred zlou energiou a chráni vás pred čiernou mágiou. Skvelá je jeho kombinácia s akvamarínom, kde sa vzájomne posilňujú ich vlastnosti.
 
Tyrkys – je to posvätný ochranný kameň. Veľmi často ho využívajú cestovatelia, pretože ich na ich cestách ochraňuje pred negatívnymi vplyvmi. Zlepšuje vašu energiu a chráni pred nešťastím a chudobou. Používa sa aj v prípade sexuálnych problémov, keď šperky z neho majú nosiť obaja partneri. Posilňuje priateľstvo a rodinné vzťahy. Očisťuje váš priestor od elektrosmogu, čo je v súčastnosti veľmi dôležité. Zlepšuje tiež vaše rečnícke schopnosti.

 

Viacfarebný tyrkys
 
 
Ruženín – pomáha nášmu srdcu a umocňuje city, ktoré v ňom vznikajú. Dokáže nás nasmerovať v ústrety nových vzťahov a očistiť prostredie okolo nás od negatívnych vplyvov, vďaka čomu dokážeme lepšie nájsť toho pravého. Tak ako pomáha láske rozkvitať, dokáže byť nápomocný i pri nešťastných koncoch. Lieči ubolené srdce a vďaka nemu sa vieme lepšie vyrovnávať s nepríjemným rozchodom. Obzvlášť obľúbený je u žien. Vďaka nežnej ružovej farbe sa stáva skvelým doplnkom.
 
 
Amazonit – upokojuje nervozitu a priamo vplýva na našu duševnú rovnováhu. Je kameňom nádeje, pekných prísľubov do budúcnosti a pomáha nám pevne zostať v našom odhodlani splniť dôležité ciele. Je taktiež kameňom priateľstva a prehlbuje dôveru voči iným ľuďom. Pomáha nám lepšie analyzovať situáciu. Skvele pôsobí pri problémoch so štítnou žľazou.
 
Facetovaný ametyst – kameň priateľstva, pozitívnej energie a uchovávania krásnych spomienok. Určený je pre ľudí, ktorí potrebujú okolo seba vytvoriť príjemnú mierovú atmosféru. Ochraňuje pred konfliktmi. Lepšie nám pomáha v boji proti akýmkoľvek závistlostiam, silne posilňuje našu vôľu. Podporuje koncentráciu, zlepšuje vaše vnemy.
 
Pieskový slnečný kameň (1. Foto) a modrý slnečný kameň (2. foto) – obnovuje energiu, fyzickú i duševnú. Pomáha i v náročných stresových situáciách, keď má upokojujúce účinky. Jeho sila sa môže využiť aj pri niektorých fóbiách. Prináša so sebou aj pocit moci a úspechu. Určený je pre rodených lídrov, u ktorých posilňuje ich vedúce vlastnosti. Obmedzuje žalúdočnú nervozitu a keď ho budete mať uložený v blízkosti byliniek, posilníte tak ich účinnosť.

 

 
A na záver ešte dve konkrétne inšpirácie, ktoré sa vám istotne zapáčia:
Prvý náramok je vyrobený z Budhu, ktorý bude nad vami držať ochrannú ruku, mesačného kameňa, ktorý pomáha splniť vaše tajné želania a priehľadného českého skla, ktoré skvele dopĺňa zladenie doplnku.
 
Druhý šperk pozostáva opäť z nášho obľúbeného Budhu, larvikitu a lávového kameňa, ktorý vám pomáha lepšie sa prepojiť s prírodou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.