Nezaradené

Prichádza Black on black – naša luxusná novinka pre rok 2014

By Tommy Originals chce ponúknuť vždy niečo viac a našimi výrobkami by sme radi uspokojili aj potreby tých náročnejších zákazníkov. Preto i v tomto roku postupne predstavíme okrem klasickej kolekcie aj luxusnú radu výrobkov. Tie budú pozostávať z materiálov najvyššej kvality a i ich samotné spracovanie bude niečim exkluzívnym, čím budeme chcieť potešiť vaše srdce. Stále sa snažíme ponúknuť vám niečo špeciálnejšie, aby aj kvalita našich produktov mohla stále napredovať a prinášať nové prekvapenia, ktorými môžete obohatiť vaše šperkovničky.
Hneď na začiatku roka vám ponúkame prvú zo sériu pod týmto označením. Black on black je vytvorený z čierneho ónyxu, slnečného kameňa a preciosy. Ich magické spojenie ponúka silnú kombináciu, oku lahodiaci zážitok a jedinečný šperk, ktorý by istotne nemal chýbať vo vašej osobnej kolekcii.
 
Čierny ónyx – podľa legendy vznikol tento kameň z Venušinho nechtu, ktorý jej odstrihol Amor. Dokáže intenzívne posilniť vaše duchovné vlastnosti. Vyrovnáva vašu vnútornú energiu a eliminuje vplyv akéhokoľvek stresu. Posilňuje intuíciu a logické myslenie, vhodný je pre ľudí na vedúcich pozíciách, ktorí potrebujú viesť nejaký kolektív. Má dobrý vplyv na vaše sny, ak máte nespokojný spánok, i s tým vám pomôže ónyx. Zlepšuje vašu sebadôveru a pomáha vám vyrovnať sa s negatívnymi zážitkami z vašej minulosti. Takisto vás posilňuje v situáciách, v ktorých sú vystavené záťaži vaše slabosti. Pomocou ónyxu môžete zlepšiť hojenie akýchkoľvek aj hnisavých rán. Posilňuje činnosť srdca a ľadvín.
 
Slnečný kameň – vhodný je pre ľudí, ktorí sa nachádzajú v náročnom období a potrebujú sa rýchlo dobiť energiou. Osviežuje, zlepšuje náladu, pomáha vám vysielať pozitívne signály. Podľa legiend má pomôcť nájsť vám smer a kvôli tomu je aj kameňom cestovateľov. Odporúča sa dávať aj pesimisticky naladeným ľuďom, aby dostali pozitívnejšie myšlienky. Mali by ste ho dať aj do blízkosti byliniek, pretože posilňuje ich liečebné vlastnosti. Revitalizuje, zmierňuje bolesti kĺbov, zlepšuje trávenie. Očisťuje vašu emocionálnu úroveň, vďaka čomu sa zlepšia vaše vzťahy s ostatnými. Môže vám pomôcť aj nájsť vašu pravú lásku.
 

 

Zlatá farba – nesie so sebou pozitívnu energiu. Pomáha v boji proti depresiám. Rozjasňuje a posilňuje vaše silné stránky. Určená je pre silné osobnosti, ktoré dokážu skrotiť jej silu. Symbolizuje múdrosť, odhodlanie a pomáha vám pri meditácii. Posilňuje činnosť vášho tela a chráni vnútorné orgány.
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.