Nezaradené

Privítajte troch nových členov našej rodinky!

Pokiaľ vám prinesieme celý zoznam nových materiálov, na ktorom musíme najprv ešte trošku popracovať, tak vám prinášame aspoň jednu malú ochutnávku. Týchto troch krásavcov sme pre vás pripravili v ostatných dňoch.
Prvý zľava je vyrobený z tigrieho oka. Pomáha vám v časoch, keď potrebujete mať viac trpezlivosti a posilniť sebavedomie. Môžete ho použiť aj v boji pred zlou energiou. Ak máte vo svojom okolí človeka, ktorý vám úplne nesadol, môžete sa takýmto náramkom ochrániť pred jeho negatívnym vyžarovaním. Zlepšuje a posilňuje vašu imunitu, takže skvelý je aj v tomto období chrípok a častejších prechladnutí.
Prostredný je vyrobený z bieleho tyrkysu. Táto špeciálna edícia posilňuje účinky tohto výnimočného kameňa. Biela je farbou čistoty a očisťuje vaše telo. Podporuje vás, aby ste boli prirodzenejší a nenechali sa ovplyvniť pretvárkou okolia. Tyrkys je aj kameňom šťastia, ktorý pomáha pri psychických problémoch. Dokáže vás pozitívne naladiť a vďaka nemu lepšie čelíte prichádzajúcim problémom.
No a ten posledný ligotavo čierny je z hematitu. Tento kameň prináša telu istú dávku upokojenia. Môžete ho používať v stresových situáciách, keď nutne potrebujete nájsť rovnováhu. Pomáha vám kreatívne myslieť a nachádzať nové riešenia tam, kde vám už skončili iné nápady. Je veľmi dobrý na činnosť srdca a problémy s krvou. Ak máte problém s kŕčovými žilami, uľavuje od bolesti končatín.

 

Vaše objednávky a akékoľvek dotazy zodpovieme na maili bytommyoriginals@gmail.com. Želáme príjemný adventný čas!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.