Nezaradené

V hlavnej úlohe tyrkys: Najsilnejší ochranca nášho zdravia

Oddýchnime si na chvíľku od našej Black on black kolekcie a prinesme trochu farebného osvieženia. S dnešným novým modelom sme to stavili na vzácny tyrkys, ktorý je dovezený priamo zo Srí Lanky a preciosy tyrkysového odtieňa. I keď po nie tak intenzívnej zime, predsa k nám pomaly začína prichádzať jar, všetko nám začne kvitnúť, príroda sa bude prebúdzať a vtedy bude ideálny čas ozdobiť si vaše rúčky takýmto krásnym šperkom, ktorý navodí dobrú atmosféru aj vo vašom okolí. Ako ďalší silný prídavok sme k tejto kombinácii dodali ešte aj korálku Budhu, aby vás nielen počas týchto dní mal kto ochraňovať, ukazovať vám správny smer a pomáhať od seba odháňať negatívnu energiu.
 
Tyrkys – bol to jeden z prvých a veľmi vzácnych drahých kameňov, ktorý sa začal ťažiť pred tisíckami rokov. Má nádhernú tyrkysovú farbu, podľa ktorej dostal svoje pomenovanie a jej linky sú prelínané zlatými, čiernymi alebo hnedo sfarbenými mozaikami. Podľa mnohých je práve tyrkys najliečivejším kameňom. Deje sa tak z toho dôvodu, že dokáže harmonizovať naraz našu vnútornú a vonkajšiu energiu a tým lepšie čelíme rôznym ochoreniam a sme voči nim imúnnejší. Dokonca nás dokáže včas varovať, pretože pri prvých príznakoch chorôb zmení farbu a nosiť by ste ho mali až vtedy, keď úplne vyzdraviete. Priťahuje k sebe taktiež ďalšie veľmi podstatné záležitosti – a teda šťastie, lásku a vraj praje i blahobytu. Pomáha vám robiť správne rozhodnutia, ktoré vám zlepšia finančnú situáciu. Ľahko sa pomocou neho riešia problémy, rýchlo nám pomáha hľadať tie správne riešenia. Nosiť by ho mali aj ľudia, ktorí sa živia svojim jazykom. Zdokonaľuje naše komunikačné schopnosti a dokážeme si vďaka nemu prikloniť na našu stranu iných ľudí.
 

 

Tyrkysová farba – pomáha nám udržiavať si určitý odstup. Ak sa chcete s niečim vyrovnať len vy sami alebo je vám v niektorých situáciách nepríjemná spoločnosť iných ľudí, tyrkysová za vás jasne vyjadrí potrebu akéhosi súkromia. Zároveň vás chráni pred vonkajšími vplyvmi a pomáha vám udržať si duševnú čistotu. Charakterizuje taktiež priateľských a šarmantných ľudí. Zlepší vašu náladu a navodzuje príjemné spomienky. Podporuje kreativitu, fantáziu a odporúča sa pri tvorivých zamestnaniach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.