Nezaradené

Veselé jarné novinky na scéne: V hlavnej úlohe zirkón a preciosky

Novinky z aktuálnej kolekcie pre rok 2014 vám tentoraz vyvolajú trošku úsmev na tvári. Prichádzame s veselšími alternatívami, ktoré vám rozjasnia vaše dni. Preciosky sme tentoraz skombinovali so špeciálnymi ručne vyrábanými korálkami, ktoré sú zdobené drobnými zirkónikmi. Ich kombinácia je luxusná, jedinečná a spája prvky elegancie, jemnosti sa originality.
 
Tieto nádherné jemné korálky tvoria základ, ktorý dovoľuje vyniknúť takýmto jedinečným kúskom. Práve kvôli tomu sme zvolili jednofarebnú alternatívu, aby ste mohli tieto doplnky zároveň zladiť s akýmkoľvek oblečením a štýlom. Všetky použité materiály ponúkame opäť v tej najvyššej kvalite.
 
Tyrkysová je pozitívnou farbou prinášajúcou príjemné zážitky. Vyvoláva v nás krásne spomienky, chráni nás pred negatívnymi vplyvmi. Zároveň nám pomáha získavať si na svoju stranu ľudí s pozitívnym myslením. Upokojuje, dobíja nás energiou a necháva voľný priebeh emóciám. Zintenzívňuje v nás príjemné pocity, posilňuje lásku a pomáha nám v hľadaní po náročných odpovediach.
 
Čierna je farba určená pre silné osobnosti. Pomáha vám vybudovať si autoritu a budete si vďaka nej nosiť so sebou zaujímavú auru, ktorá vyvoláva v druhých ľuďoch rešpekt. Posilňuje vaše vodcovské schopnosti, vytvára okolo vás akúsi ochrannú schránku, ktorá vám pomáha vytvoriť si osobný priestor a vďaka tomu napredovať na posilnení vlastných schopností.
 
Zirkón môže mať žlté, zelené, hnedé, červené a oranžové sfarbenie. Používa sa ako ochranný kameň. Často ho brávali aj na cesty, aby boli takto chránení pred lúpežníkmi a zlými udalosťami. Veľmi dobrý je pri častých bolestiach kostí, ženy ho používajú pri problémoch so ženskými orgánmi a taktiež pomáhajú pri depresiách. Zlaďuje psychickú a fyzickú energiu človeka.
 

 

O bližšie informácie a konkrétny cenník našich výrobkov môžete požiadať buď prostredníctvom správy na Facebooku alebo mailom na bytommyoriginals@gmail.com
 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.