Nezaradené

Vzácne spojenie tyrkysu a Budhu

Osobnosť Budhu nepatrí medzi významné symboli len pre vyznávačov budhizmu. Jeho silu a energiu pociťujú aj ľudia, ktorí nie sú zástancami tohto náboženstva. Pod jeho ochranou sa cítia bezpečnejšie a sebaistejšie. Za každých okolností drží nad nimi ochranu a pomáha im v náročných situáciách. Taktiež je synonymom mnohých pozitívnych vecí. Stelesňue vieru, dobro, oddanosť. Takže keď ho nosíme stále so sebou, napríklad vo forme náramku, získavame tým úžasnú energiu, ktorú si môžete navyše ešte znásobiť.

V spojení s tyrkysom totiž vzniká jedinečná kombinácia s veľkou silou. Tento kameň je nazývaný aj šamanským kameňom. Prináša ľuďom šťastie a vždy je určený len pre jedného nositeľa. Nie je preto vhodné, ak vám ho daroval niekto, kto ho už predtým nosil, pretože kameň už v sebe nesie jeho energiu a vám by už nebol tak nápomocný. V minulosti mal tyrkys dokonca v niektorých krajinách väčšiu hodnotu ako zlato. Chráni vás pred urieknutím a vytvára okolo vás ochranné pole, ktoré zabráni vplyvu zlých energií.

I preto vám By Tommy Originals prináša jedinečnú novinku v podobe spojenia týchto dvoch komponentov, ktorú si v mesiaci január môžete taktiež objednať s 30 percentnou zľavou, ktorú ste získali za vaše minuloročné úsilie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.